برگزاری جلسه دوم «کمیته شهر کودکان»

۱۷ بهمن ۱۳۹۵

جلسه دوم «کمیته شهر کودکان» در فرمانداری زرند و در تاریخ ۲۷ بهمن ۹۵ به منظور تعیین اقدامات عملی برای تبدیل شدن زرند به «شهر کودکان» برگزار گردید.

در این جلسه علی صادق زاده معاون سیاسی اجتماعی فرماندار با بیان اینکه باید بخشی از فرهنگ را با استفاده از کودکان برطرف کنیم گفت: ما باید فرهنگ خوب زندگی کردن را از همان کودکی به فرزندانمان یاد بدهیم. امروز می توانیم به دنیا ثابت کنیم ما می توانیم.

وی گفت: بزرگترین توانایی ما نیرو انسانی است و در بهداشت و درمان ما حرف های زیادی برای گفتن داریم.

در این مراسم ترقی جاه مدیرعامل موسسه هم نوا نیز گفت: انجام کارهای فرهنگی در یک شهر بدون همکاری و همراهی مسئولین آن شهر غیرممکن است و این کمیته هم با حمایت فرمانداری شکل گرفته است.

ایشان با بیان اینکه شهری برای کودکان نیازمند نمادهای شهری است و باید کارهای کودکان دیده شود، گفت: توجه به دوران کودکی بسیار مهم است. کشور های زیادی در این زمینه دارند فعالیت می کنند و خوشبختانه زرند هم با همراه مسئولین از ابتدا در حال فعالیت در این بخش می باشد.

وی درباره اولین مسابقه کتاب خوانی در زرند گفت: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند اولین مسابقه کتاب خوانی در زرند در چند روز آینده برگزار خواهد شد.

در این جلسه که با حضور مدیران و رؤسای سازمان‌ها برگزار گردید ۵ مصوبه جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت و ۷ مصوبه دیگر نیز به تصویب اعضا رسید.

ارسال پاسخ
گزارش «کمپین هم‌صحبتی»دومین کارگاه «اهمیت کودکی برای سازمان‌های زرند»
همه نظرات (1)
  • شریفی
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۶:۵۹

    توفیقات روز افزون را برایتان آرزو دارم.

    پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *