برگزاری کارگاه «نمایش خلاق»

۰۸ مرداد ۱۳۹۶

این کارگاه سه ساعته هشتم مرداد در سالن سینما آزادی زرند، توسط استاد نمایش خلاق و مجری برنامه‌های کودک -آقای امین حسینی، برگزار شد.

در ابتدای برنامه آقای حسینی از مربیان حاضر درخواست کردند تا به معرفی خود بپردازند، پس از اینکه ۲۵ مربی کودک حاضر در جلسه به معرفی خود پرداختند، آقای حسینی نیز به معرفی خود پرداخت. آقای حسینی دانش‌آموخته تئاتر می‌باشد که از دغدغه‌هایشان حوزه کودک می‌باشد. ایشان به عنوان یکی از همکاران و مشاوران کانون پرورش فکری کودکان در پایتخت می‌باشند و مدتی مجری و کارگردان برنامه‌ تلویزیونی در شبکه دو و شبکه پویا می‌باشند

ایشان در مورد نقش مربی در زندگی انسان‌ها صحبت کردند و مراحل تاثیرگذاری را ارائه دادند. همچنین پویشی در مورد اهمیت بازی و نمایش و آموزش بین مربیان اتفاق افتاد و در نهایت به ارائه تعریفی از نمایش خلاق انجامید. بدین‌ترتیب که نمایش خلاق، آموزش مهارت‌های زندگی از طریق بازی، بازی نمایشی، نمایش بازی و … با درگیر کردن کودکان به صورت غیر مستقیم می‌باشد.

در این کارگاه مشارکت کنندگان چند نمایش خلاقانه گروهی را اجرا نمودند و فضای شور و شادی و نشاط همراه با ایده‌های نو پدید آمد. پس از پایان این کارگاه آموزشی مشارکت‌کنندگان عکس دسته‌جمعی انداختند.

ارسال پاسخ
جلسه هم‌اندیشی با خانواده‌های زرندیبرگزاری جشنواره «خاطره‌سازی»

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *